Kurumsal Bilgilerimiz


FERACEFERACE Giyim bir bayanın tüm ihtiyaçlarını günün moda akımlarına uygun bir şekilde; özgün tasarımlarla, en iyi kalitede, en iyi fiyatla, tek bir çatı altında sunmayı kendine hedef seçmiştir. FERACE, 2019 yılı itibariyle 800’ün üzerinde satış noktasında her sezon toplam 1.000’ün üzerinde özel ürünü tüketicilerine sunmaktadır. FERACE yalnız Türkiye’de değil dünyada da markalaşma ve bayileşme noktasında çalışmalarına hızla devam etmektedir. FERACE 35 yıllık patentli markadır.

Markanın Arkasındaki Güç
FERACE bayan giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren, uluslararası ölçekte prestije sahip ulusal bir firmadır. Kayseri’de bulunan arge merkezi 2.000 m2’lik kapalı alana sahip olup, FERACE’ nin tasarımları burada FERACE stilist, modelist ve tasarımcıları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Konsept
FERACE 35 yıldır tüketicilerin taleplerini dikkate alarak oluşturduğu çizgisi dâhilin de, günlük kıyafetten abiye giyime, bluzdan pardösüye bir bayanın tüm giyim ihtiyacını karşılayacak çeşitte model tasarlayıp üretmektedir.

Takım Olma
FERACE’ nin en önemli varlığı insandır. Takım ruhuyla beraber genel FERACE konseptini benimseyen ekibimiz tasarımdan üretime, satıştan sevkiyata tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.